Предмет: Химия,
автор: anjelikaoleynik
При взаємодії 5,4 г алюмінію із хлоридною кислотою було отримано 6,4 г гідрогену( при нормальних умовах).скільки це складає відцоткв від тереотично можливого?
Ответы
Автор ответа:
0
M(Al) = 27 г/моль
n(Al) = 5.4 г/27 г/моль = 0,2 моль
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
Из УХР n(H2)=1.5n(Al)
n(H2)=1,5*0,2 моль = 0,3 моль
V(теор. Н2) = 0,3 моль*22,4 л/моль = 6,72 л
η(Н2) = 6,4 г/6,72 г*100% = 95,24%
n(Al) = 5.4 г/27 г/моль = 0,2 моль
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
Из УХР n(H2)=1.5n(Al)
n(H2)=1,5*0,2 моль = 0,3 моль
V(теор. Н2) = 0,3 моль*22,4 л/моль = 6,72 л
η(Н2) = 6,4 г/6,72 г*100% = 95,24%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 83koteika83
Предмет: Математика,
автор: gorlanovaru
Предмет: Другие предметы,
автор: ramazansakirov322
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним