Предмет: Химия,
автор: Аноним
яка маса карботнатної кислоти утвориться внаслідок взаємодії 2,5 моль оксиду карбону (IV) з водою?
ДАЮ 20 БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
0
CO2 + H2O --> H2CO3
n(H2CO3) = n(CO2) = 2,5моль
m(H2CO3) = 2,5моль * 62г/моль = 155г
n(H2CO3) = n(CO2) = 2,5моль
m(H2CO3) = 2,5моль * 62г/моль = 155г
Приложения:



Автор ответа:
0
А как в дано писать?
Автор ответа:
0
вот так как-то
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lornyfaght
Предмет: Русский язык,
автор: anastasiaradygina436
Предмет: Математика,
автор: salminausupova41
Предмет: Литература,
автор: Пандо4ка15