Предмет: Физика,
автор: Lenusihcka
Дуже срочно. Даю 30 б.
Яким є опір ніхромового дроту завдовжки 20см і з площею поперечного перерізу 2мм в квадраті ?
Ответы
Автор ответа:
0
R=p* L/S
R=1.1 Ом*мм2/м* 0.2 м/2 мм2=0.11 Ом
R=1.1 Ом*мм2/м* 0.2 м/2 мм2=0.11 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: diarusupzanov41
Предмет: Математика,
автор: SaharAye228
Предмет: Математика,
автор: Artuhova22
Предмет: Геометрия,
автор: Rarutka