Предмет: Физика, автор: anabojescu

період напіврозпаду радіоактивної речовини становить 48 хвилин.скільки атомів розпадеться за 24 хвилин якщо на початку їх було 5000 тисяч?

Ответы

Автор ответа: larisaorlova65
0
Дано: Т=48мин ,t=24 мин, No=5000000=5*10⁶
Найти:No-N 
n=t/T=24/48=1/2  прошла половина периода полураспада
N=No/2^n
2^1/2= √2=1,41
N=5*10⁶/1,41 =3,654 *10⁶
No-N=5*10⁶-3,654*10⁶ =1,346*10⁶ =1346 тыс

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: kanatbekovaajnazik12
Предмет: Математика, автор: тайсон3