Предмет: Физика,
автор: кашулик
Визначити потужність, яку розвиває штангіст під час піднімання штанги масою 125 кг на висоту 70 см за 0,3 с.
Ответы
Автор ответа:
0
N=A/t=mgh/t
N=125 кг*10 Н/кг*0.7 м/0.3 с=2917 Вт
N=125 кг*10 Н/кг*0.7 м/0.3 с=2917 Вт
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: aslitdinovamir2006
Предмет: Русский язык,
автор: kakalox0
Предмет: История,
автор: bilousnadia285
Предмет: Экономика,
автор: Arta98
Предмет: Биология,
автор: АртемАтоян2003