Предмет: Физика,
автор: Foxmartunenko
Людина переміщує вантаж на відстані 50 м, прикладаючи до нього силу 300Н. Яку роботу виконую при цьому людина?
Ответы
Автор ответа:
0
A=FS
A=300 H*50 м=15 000 Дж
A=300 H*50 м=15 000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: serikkalidania
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: avakado1234
Предмет: Математика,
автор: darjapetrjasova
Предмет: Обществознание,
автор: degtarev5
Предмет: Математика,
автор: kristi100k