Предмет: Химия,
автор: Аноним
1.Яку максимальну масу ферум (3) хлориду можна добути із феруму (3) нітрату масою 4,84 г.
2.Обчисліть чи вистачить 13 г цинкового порошку для отримання свинцю із плюмбум (2) нітрату масою 33,1 г.
Ответы
Автор ответа:
0
уравнение реакции: Fe(NO3)3 + 3HCl --> FeCl3 + 3HNO3
молярная масса Fe(NO3)3 = 242 г
молярная масса FeCl3 = 162 г
принимаем неизвестную нам массу FeCl3 за X, тогда
4.84/242 = x/162
отсюда выводим x = (4.84·162)/242 = 3.24 грамма
молярная масса Fe(NO3)3 = 242 г
молярная масса FeCl3 = 162 г
принимаем неизвестную нам массу FeCl3 за X, тогда
4.84/242 = x/162
отсюда выводим x = (4.84·162)/242 = 3.24 грамма
Автор ответа:
0
Це пеша задача чи друга
Автор ответа:
0
Здогадайся сам
Автор ответа:
0
Як ми дізналися молярная масса Fe(NO3)3 = 242 г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: littlefrok
Предмет: Обществознание,
автор: tsarik26
Предмет: Геометрия,
автор: ivan228aye
Предмет: Алгебра,
автор: Уникальная01