Предмет: Химия,
автор: nytadidkovska
Скільки тепла виділяеться при згоранні 100л метану( Н= -891,2 кДж)?
Ответы
Автор ответа:
0
Q(для одного моля)=-ΔH=891,2 кДж/моль
n(CH4)=V(CH4)/Vм=100/22,4=4,464 моль
Q(сумм)=n(CH4)*Q(для одного моля)=4,464*891,2=3978,3 кДж
n(CH4)=V(CH4)/Vм=100/22,4=4,464 моль
Q(сумм)=n(CH4)*Q(для одного моля)=4,464*891,2=3978,3 кДж
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: cimbaevarozmari
Предмет: Алгебра,
автор: Madarochkatop
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ospanovadiana096
Предмет: Математика,
автор: A1d9a9m7
Предмет: Математика,
автор: anytakiska0