Предмет: Химия,
автор: Plod2000
Обчисліть масову частку карбону % у сахарозі
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(C12H22O11)=12*12+22*1+11*16=342
W(C)=144/342=0.4211=42.11%
W(C)=144/342=0.4211=42.11%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: vivdenkonasta
Предмет: Математика,
автор: kimirina579
Предмет: Русский язык,
автор: mBelo6540
Предмет: Математика,
автор: Алинура255
Предмет: Математика,
автор: polinalavrentyeva