Предмет: Физика, автор: ivchenko1967

Пожалуйста! Срочно ! Який заряд потрібно надати конденсатору,ємність якого становить 200 мкФ . щоб зарядити його до напруги 50 В ? Яка енергія електричного поля зосереджена в такому конденсаторі?

Ответы

Автор ответа: столет
0
C=200 мкФ=2 10⁻⁴ Ф            емкость: С=q/U  ⇒  q=CU;
U=50 B                                                                   q=2 10⁻⁴*50=1 10⁻² Кл; 
___________________        энергия: W=CU²/2=2 10⁻⁴*2,5 10³=0,5 Дж:
q-?; W-?
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: katerinamerica
Предмет: Українська мова, автор: Аноним