Предмет: Русский язык, автор: AriArdi2005

Морфологический разбор слова заботяться не наблюдайте а помогайте Т У П Ы Е(^ - ^)

Ответы

Автор ответа: YTKAMoMo
1
Заботятся - глагол.
1. (Что делают?) заботятся. Н. ф. Заботиться
2. Морфолог. признаки:
Постоянные: несов.вид., непереходн., возвр., 2 спр.;
непостоянные: изъяв. накл., мн.ч., наст.вр.
3. (Что делают?) заботятся.

По предложению определи: синтаксическую роль в предложение ( то есть: сказуемое или определение или дополнение или обстоятельство.


AriArdi2005: Пока ты писала я давно сделала. Но всё равно спс
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: NEZNAKOMKA050221
Прочитайте текст і дайте відповідь на подані після нього запитання.

Усі члени сім'ї діяли як одна людина. Якщо щось купував один член родини, то це вважали власністю всіх. Якщо хтось брав у борг, то це був борг сім'ї. Якщо хтось ставав жертвою злочину, то родина вимагала відшкодування. Якщо ж хтось ставав злочинцем, то відповідала вся сім'я. Злочинця виганяли з країни, але збитки мала виплатити сім'я.

Жінку в грецькому суспільстві не шанували. Шлюб укладали тільки для продовження роду. Під час обряду, що відбувався в оселі чоловіка, співали шлюбні пісні та приносили жертви богам-покровителям. Чоловіки були, як правило, набагато старші від дружин. Діти та їхнє життя перебували під безмежною владою батька. Дружина відразу ж після весілля потрапляла у залежне становище.Вона була в домі на правах першої зі служниць, керувала прислугою, вела господарство. Грецькі жінки були малообізнані й малоосвічені. З дому вони виходили тільки в супроводі рабинь або прислужниць, не мали права розмовляти на вулиці ні з ким. Чоловіки більшу частину дня проводили за межами оселі — у місті, займаючись власними справами. Про виховання дітей дбала мати, яка майже не мала вільного часу. Щоправда, жінок допускали на театральні вистави, які залишали яскраве враження на тривалий час.

Одружуватися, мати родину могли тільки вільні люди. Якщо в родині юнака або дівчини хтось із батьків був невільником, то такий шлюб визнавали недійсним. Дітей від нерівного шлюбу визнавали незаконнонародженими, і вони не могли претендувати на спадок. Із таких нащадків створювався середній прошарок грецького суспільства. Традицією на початку шкільного навчання в XI—IV ст. до н. е. було ознайомлення юних греків з текстами поем «Іліада» й «Одіссея». Поеми формували в дітей життєві цінності: перемагати, поважати працю, любити сім'ю, людей, бути патріотом, визволителем. Зразком мужності, розуму, винахідливості для молоді були герої поем: Гектор, Ахілл, Пріам, Одіссей, Аякс, Патрокл та ін.

1. Опишіть життя жінки в грецькому суспільстві.
2. Що обмежувало шлюб у давньогрецькому суспільстві?
3. Якою була мета виховання й освіти в грецьких полісах?