Предмет: Физика, автор: solodenka14

якщо напруга на резисторі дорівнює 12 в то через нього протікає струм 0,8 А . Яку напругу потрібно подати на резистор щою сила струму стала 0,4 А

Ответы

Автор ответа: 555ai555
0

Ответ:

6 B

Объяснение:

R=U1/I1 = 12/0.8 = 15 Ом

U2=R*I2=15*0.4 = 6 B

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: yuliar138
Предмет: Математика, автор: vagitk