Предмет: Физика,
автор: Per5ikLaLk
Фен для волосся при напрузі 220 В споживає потужність 250 Вт. Яка буде
споживана потужність фена при зниженні напруги до 200 В ?
Ответы
Автор ответа:
0
1) P=U*I
250=220*I
I=250/220=1,13
2)P= 200*1,13=226 Вт
ОТВЕТ: 226 ВТ
250=220*I
I=250/220=1,13
2)P= 200*1,13=226 Вт
ОТВЕТ: 226 ВТ
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: liliyaofficial777
Предмет: Математика,
автор: Recodor
Предмет: Математика,
автор: eralizumazanov
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: benson2000