Предмет: Физика, автор: Дана23145

Малий поршень гідравлічної машини опустився під дією сили 300 Н на 4 см, а великий піднявся на висоту 1 см.Яка сила діяла на великий поршень?

Ответы

Автор ответа: DSims
0
F1=300H
h1=4см в СИ 0.04м
h2=1cм в CB 0.01м
F2=?
Решенеи
F1*h1=F2*h2 выразим F2 =F1*h1/h2=300Н*0.04м/0.01м=1200Н
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: allakuznezova2014