Предмет: Химия, автор: A1eksandra

Вкажіть кількість атомів, що містяться в озоні, кількість речовини якого становить 0,3 моль.

Вкажіть кількість речовини кисню, у якій міститься 3,01
· 10
²³ атомів Оксигену.

Обчисліть і вкажіть кількість молекул, що містяться у водні, кількість речовини якого становить 2 моль. 

Ответы

Автор ответа: Darkness21
0
1) n(O3)= 0,3 моль
n(O)= 0.3*3 =0.9 моль

1 моль --- 6,02*10^23 атомов
0,9 моль --- х атомов
х= 6,02*10^23*0.9/1= 5.418*10^23 атомов 

2) 3,01*10^23  --- х моль
    6,02*10^23 ---- 1 моль
х= 3,01*10^23/(6,02*10^23)= 0,5 моль атомов кислорода,
тогда молекул О2: 0,5/2=0,25 моль

3) 1 моль --- 6,02*10^23 молекул
    2 моль ---- х молекул
х= 6,02*10^23*2=12,04*10^23 молекул H2
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним