Предмет: Химия,
автор: KatiaOstapyk
Допоможіть будь ласка
Який об'єм водню виділитися при взаємодії 2,7 г Алюмінія з хлоридною кислотою? Розпишіт все послідовно
Ответы
Автор ответа:
0
дано
m(AL)=2.7 g
HCL
--------------------------
V(H2)-?
2.7 X
2Al+6HCL-->2ALCL3+3H2 M(AL)=27 g/mol . Vm=22.4L/mol
2*27 3*22.4
2.7/54 = X / 67.2
X=3.36 L
ответ 3.36 л
m(AL)=2.7 g
HCL
--------------------------
V(H2)-?
2.7 X
2Al+6HCL-->2ALCL3+3H2 M(AL)=27 g/mol . Vm=22.4L/mol
2*27 3*22.4
2.7/54 = X / 67.2
X=3.36 L
ответ 3.36 л
Автор ответа:
0
Дано:
m(Al) = 2.7 r
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язування.
M(Al) = 27 г/моль
n(Al)=m(Al)/M(Al) = 2,7 г/27 г/моль = 0,1 моль
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
З рівняння хімічної реакції слідує, що n(H2)=1,5n(Al)
n(H2) = 1,5*0,1 моль = 0,15 моль
V(H2) = n(H2)*Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(H2) = 0.15 моль*22,4 л/моль = 3,36 л
Відповідь: 3,36 л
m(Al) = 2.7 r
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язування.
M(Al) = 27 г/моль
n(Al)=m(Al)/M(Al) = 2,7 г/27 г/моль = 0,1 моль
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
З рівняння хімічної реакції слідує, що n(H2)=1,5n(Al)
n(H2) = 1,5*0,1 моль = 0,15 моль
V(H2) = n(H2)*Vm
Vm = 22,4 л/моль
V(H2) = 0.15 моль*22,4 л/моль = 3,36 л
Відповідь: 3,36 л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Ortem2010
Предмет: Информатика,
автор: dyusmekeevleha
Предмет: Английский язык,
автор: Brianloll
Предмет: Математика,
автор: КоротаоваДарья
Предмет: Алгебра,
автор: rus59rus