Предмет: Физика,
автор: gosmandenis
Під дією певноїсили тіло масою 20кг рухається зприскоренням 0,5 м/с². З яким прискоренням рухатиметься тіло масою 50кг під дією тієї самої сили ?
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
m1*a1=m2*a2
a2=m1*a1/m2=20*0,5/50=0,2 м/с2
a2=m1*a1/m2=20*0,5/50=0,2 м/с2
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: variamihailova1074
Предмет: Математика,
автор: tokzhan210287
Предмет: Математика,
автор: lsulejmanova10
Предмет: Математика,
автор: arturblitson
Предмет: Математика,
автор: aleshapavlovsk