Предмет: Математика,
автор: tortik525
У легковий автомобіль заправили 25 л бензину, а у вантажний - 60 л. Водій вантажного автомобіля заплатив за бензин на 665 грн більше. Скільки грошей заплатив за бензин кожний водій, якщо ціна бензину однакова?
Ответы
Автор ответа:
0
За х обозначим цену бензина за литр.
60х-25х=665
35х=665
х=19
60х=1140 = цена бензина второго автомобиля
60х-25х=665
35х=665
х=19
60х=1140 = цена бензина второго автомобиля
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: lok1e2030
Предмет: Математика,
автор: dasha20085
Предмет: Биология,
автор: KirillT0R
Предмет: История,
автор: Dominikaw