Предмет: Физика,
автор: NastyaYakovlsva
Допоможіть будь ласка!
Довжина не розтягнутої пружини 2,5 см. Під дією сили 5 Н пружина подовжилась до 3 см. Яка буде довжина цієї пружини при навантаженні в 15 Н?
а) 16,5 см
б) 11,5 см
в) 7,5 см
г) 15 см.
і поясніть як саме
завчасно дякую!
Ответы
Автор ответа:
0
1. під дією сили 5Н видовження пружини становить 0,5см. Звідси коефіцієнт пружності дорівнює 5/0,005=1000Н/м.
2. видовження під дією сили 15Н дорівнює 15/1000=0,015м=1,5см
3. Остаточна довжина пружини дорівнює 2,5см + 1,5см= 4см.
2. видовження під дією сили 15Н дорівнює 15/1000=0,015м=1,5см
3. Остаточна довжина пружини дорівнює 2,5см + 1,5см= 4см.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ANIMEHENTAI528
Предмет: Математика,
автор: kselekru
Предмет: Алгебра,
автор: ajgazinovsanki
Предмет: Математика,
автор: 75866