Предмет: Физика, автор: NastyaYakovlsva

Скільки енергії виділиться при конденсації 2 кг спирту, взятого при температурі кипіння?
Допоможіть! Будь ласка!

Ответы

Автор ответа: eesti
0
Q= L*m
L=
0.85* 10^{6} Дж/кг m=2кг
Q=0.85* 10^{6} *2=1.7* 10^{6} =1.7
Ответ: 1.7 МДж
Похожие вопросы