Предмет: Физика, автор: Sharex2000

Рух тіла масою 2 кг описується рівнянням X=10+20t-5t^2.Знайдіть кінетичну енернію тіла, якщо час після початку відліку дорівнює 1 секунда

Ответы

Автор ответа: sokolovvovikn
0
Через 1 с сначала движения??? ( так перевел?)
Уравнение скорости V(t)=x'(t)=20-10*t
Через 1 с V=20-10*1=10 м/с
Ek=m*V^2/2=2*10^2/2=100 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: badalovozodbek7777