Предмет: Физика,
автор: anyakolyada
Рух тіла масою 2 кг описується рівнянням X=10+20t-5t^2.Знайдіть кінетичну енернію тіла, якщо час після початку відліку дорівнює 1 секунда
Ответы
Автор ответа:
0
E(k)=mv^2/2. скорость- первая производная пути по времени. v(t)=20-10t. v(1)=20-10*1=10 м/с. E(k)=2*10^2/2=100 Дж. надеюсь решил правильно.
Автор ответа:
0
ответ хоть совпал с учебником?
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nottoday376088
Предмет: Английский язык,
автор: dzinakaleja
Предмет: Математика,
автор: kseniabykova787
Предмет: Литература,
автор: ОООПоньчикООО