Предмет: Физика,
автор: TOP11111111
Дві лампочки увімкнені в електричне коло з напругою 220 В. Опір першої лампочки дорівнює 480 Ом, другої - 120 Ом. 1) Чому дорівнює сила електричного струму в лампочках? 2) Яка з лампочок буде горіти яскравіше? 3) Напруга на якій лампочці буде більшою і у скільки разів? 4) Чому дорівнює напруга на кожній лампочці?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
ДАНО
R1=480 ОМ
R2=120 ОМ
НАЙТИ
I=?
РЕШЕНИЕ
1)220/480=O,45 А =I1 ПЕРВАЯ ЛАМПОЧКА
2)I2=220/120=1,83 A ВТОРАЯ ЛАМПОЧКА
ЛУЧШЕ ГОРИТ ПЕРВАЯ ЛАМПОЧКА ТАМ R БОЛЬШЕ
U=I*R
U1=I1*R1=0,45*480 =216 V
U2=120*1,83=210 V
R1=480 ОМ
R2=120 ОМ
НАЙТИ
I=?
РЕШЕНИЕ
1)220/480=O,45 А =I1 ПЕРВАЯ ЛАМПОЧКА
2)I2=220/120=1,83 A ВТОРАЯ ЛАМПОЧКА
ЛУЧШЕ ГОРИТ ПЕРВАЯ ЛАМПОЧКА ТАМ R БОЛЬШЕ
U=I*R
U1=I1*R1=0,45*480 =216 V
U2=120*1,83=210 V
Автор ответа:
0
=d
Автор ответа:
0
Спасибо)
Автор ответа:
0
Большое
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 765567kz
Предмет: Информатика,
автор: YKTcaxa
Предмет: Русский язык,
автор: kajratamina143
Предмет: География,
автор: Malibooo