Предмет: Математика, автор: Караганда08

Куплено 119кг картопли и 24кг морквы заплатылы за всю покупку 310грн. Скилькы коштуе 1кг морквы якщо 1кг картопли 2грн?

Ответы

Автор ответа: MrCalling
0
1 кг картошки стоит 2 грн
зн за картошку заплатили 119*1=119 гривен
за морковь 310-119=191 грн
моркови купили 191/24=7 23/24 грн
Похожие вопросы