Предмет: Математика,
автор: Караганда08
Куплено 119кг картопли и 24кг морквы заплатылы за всю покупку 310грн. Скилькы коштуе 1кг морквы якщо 1кг картопли 2грн?
Ответы
Автор ответа:
0
1 кг картошки стоит 2 грн
зн за картошку заплатили 119*1=119 гривен
за морковь 310-119=191 грн
моркови купили 191/24=7 23/24 грн
зн за картошку заплатили 119*1=119 гривен
за морковь 310-119=191 грн
моркови купили 191/24=7 23/24 грн
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lillyatsaban
Предмет: Другие предметы,
автор: siqpb
Предмет: Геометрия,
автор: 891984987690
Предмет: История,
автор: NiKa040711
Предмет: Математика,
автор: natalieaa1