Предмет: Химия, автор: MegaLink

вкажіть об'єм газу (н.у) який виділяється при взаємодії 0.8 моль етанолу з натрієм

Ответы

Автор ответа: svetka1574
0
          0,8 моль                                                                    Х л
     2CH3-CH2-OH      +     2Na     ->     2CH3-CH2-ONa + H2
    n=2 моль                                                                         n=1 моль
                                                                                           Vm=22,4 л/моль
                                                                                           V = 22,4 л

0,8 моль  СН3-СН2-ОН     -     Х л Н2
2 моль СН3-СН2-ОН         -    22,4 л Н2
V(H2) = 0,8 * 22,4 / 2 = 8,96 л
Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: stepan200317