Предмет: Химия,
автор: kristinaegorov491
Яку масу гексахлорану можна добувати взаємодією бензену масою 31,2 г із хором об'ємом 32 л?
Ответы
Автор ответа:
0
31.2 г 32 л Х
С6H6 + 3Cl2 = C6H6Cl6
78 67.2 л 291
составим пропорцию
32 - Х
67.2 - 291
Х = 32 х 291 / 67.2 = 138.5
С6H6 + 3Cl2 = C6H6Cl6
78 67.2 л 291
составим пропорцию
32 - Х
67.2 - 291
Х = 32 х 291 / 67.2 = 138.5
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: aleksandra0aleksa
Предмет: Алгебра,
автор: kabilovagulzahra
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: катя12316