Предмет: Химия,
автор: Stdanya1
Помогите решить задачу Яку кількість речовини натрій гідрооксид потрібно взяти для нейтралізації 1моль H2SO4
Ответы
Автор ответа:
0
Х моль 1 моль
2NaOH + H2SO4 -> Na2SO4 + 2H2O
n=2 моль n=1 моль
Х моль NaOH - 1 моль H2SO4
2 моль NaOH - 1 моль H2SO4
m(NaOH) = 2 * 1 | 1 = 2 моль
2NaOH + H2SO4 -> Na2SO4 + 2H2O
n=2 моль n=1 моль
Х моль NaOH - 1 моль H2SO4
2 моль NaOH - 1 моль H2SO4
m(NaOH) = 2 * 1 | 1 = 2 моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: vostrikovura58
Предмет: Химия,
автор: savchenkomatvii
Предмет: Информатика,
автор: Feeguriastys
Предмет: История,
автор: yaneploxoy
Предмет: Обществознание,
автор: милашка30