Предмет: Окружающий мир, автор: закак1

небольшой рассказ о какой-либо стране с которыми граничит Российская Федерация

Ответы

Автор ответа: zabotinskaatana
0

Россия граничит с множеством различных стран. Например: Казахстан, Монголия, Украина, Белорусь, Китай. Все эти страны очень красивы и колоритны. Например Китай достаточно большая стана. С очень большим населением. Эта страна также по своему необычна и колоритна.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Психология, автор: nqwefuj
Завдання 6. Визначте, які операції мислення будуть виконувати учні в цих ситуаціях. Поясніть свою відповідь.

А. П’ятеро учнів виконують стійку на лопатках. Учитель дає завдання
класу: вибрати найкраще виконання вправи.
Б. Учитель пояснює й показує техніку виконання опорного стрибка через
гімнастичного козла способом «зігнувши ноги». Клас виконує завдання:
а) визначити, з яких елементів складається стрибок,
б) описати техніку виконання стрибка.
В. Іде вивчення елементів баскетболу. Учитель дає завдання класу: визначити, на що потрібно звертати увагу при виконанні кидка в кільце однією рукою від плеча.
Г. Іде вивчення акробатики в 3 класі. Учитель дає завдання: визначити загальні елементи в перекиді вперед, перекиді назад і стійці на лопатках.
Д. Учитель в 1 класі показує картинки, на яких зображені баскетбольний м’яч, гімнастичні кільця, тенісна ракетка, бруси, ядро, поперечина, скакалка, кеглі. Далі вчитель просить дітей розподілити всі предмети на дві групи.

Завдання 7. Встановіть, про які операції мислення йдеться в наведених нижче літературних прикладах.

А. Часто мені приходить на думку: чого б то чоловікові так дуже пристращатись на сім світі до чого-небудь, не то щоб до якої вещі, а то хоч би і до наймиліших людей: жінки, діточок, щирих приятелів, і других? Перше усього подумаймо: чи ми на сім світі вічні? (М. Вовчок «Маруся»)
Б. От опинивсь на невеличкім горбу по той бік місточка; став, обернувся лицем до його; глянув на рудку; перевів погляд на крайнє жито. «Отже, тут кращі хліба, ніж під селом», – подумав сам собі, – «тут, мабуть, сильніший дощ пройшов…» Знов повернувся і рушив далі. (П. Мирний «Хіба ревуть воли як ясла повні»)
В. Учителька взяла якусь срібну кульку на поличці і пропустила її вкільце, а потім підігріла кульку на спиртівці, і вона вже не могла пройти в кільце Хоча це була та сама кулька!
– Бачите, діти, – сказала вчителька, від нагрівання тіла розширяються,
збільшуються, а від холоду стискуються.
«Ач, цікаво! – подумала Галочка, – прийду додому і обов’язково посаджу
на батарею мишку. Хай сидить, поки не збільшиться». (О. Довженко
«Галочка»)
Г. – Еге, так ось воно як! Очима видно, а чим же чути? – Знов рознімає і затулює рот – чути! Далі очі – все чути. Аж ось прийшла думка – заткати пальцями вуха. Шум-шум-шум. А то що таке? Чути шум, але не чути ні кудкудакання курей, ні кевкання кані. Віднімає пальці – чути кудкудакання, а шуму нема. Другий раз – те саме. Що се таке? – міркує сам собі Мирон. – Еге, знаю вже! Вухами чую кудкудакання, а пальцями чую шум! Аякже, аякже! (І. Франко «Малий Мирон»)
Предмет: Алгебра, автор: nikitakotov999
Предмет: Алгебра, автор: rusya322