Предмет: Химия,
автор: Аноним
Обчисліть масову частку солі в розчині,о містять 280г води і 20г солі.
Ответы
Автор ответа:
0
m(р-ну)=280+20=300г
w(солі)=20/300=0,067 або 6,7%
w(солі)=20/300=0,067 або 6,7%
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: selikovalili
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: abdukarimovbolat65
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: altyngulbikenova31
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: ea700578