Предмет: Українська мова, автор: настя555с

треба твір про космос придумать

Ответы

Автор ответа: TanyushaFarion
0
«Космос – загадковий і далекий»

Ясної літньої ночі, дивлячись у зоряне небо, людина мимоволі завмирає перед величчю та красою космосу. Справжня глибина неба доступна людині саме вночі, коли незліченні розсипи зірок, загадкові і далекі, сяють у темряві.

З давніх-давен людина намагалася пояснити, що там за хмарами, чому сяють зірки, чому вони падають з неба. Світ над головою людини постає величезним і вимагає вивчення, як і світ під його ногами.

Більшість древніх вважали космос за божество, давали власні імена планетам та зіркам. Люди будували гіпотези про те, який він, цей небесний світ. Вони намагалися пояснити небесний устрій таким же чином, як і земний. Вони наділяли людським якостями небесні тіла, їм здавалося, що все на світі крутиться навколо Землі.

Так, зараз нам видаються смішними версії про пласку землю, черепаху та трьох слонів. Сьогодні ми знаємо і про місце нашої Землі у Сонячній системі, і про всі її планети. Вчені-астрономи можуть зазирнути за далекі мільйони світових років, знають, звідки беруться комети та метеорити. Ба, більше, вже не секрет, як утворюються зірки й планети та як вони вмирають.

Вже навіть почали реалізовувати програму освоєння сусідніх планет. Пам’ятаєте, як за набором добровольців до космічної програми освоєння Марсу Mars One слідкував весь світ? Незважаючи на те, що можливості повернутися не буде, стати першопрохідцями захотіло більше десяти тисяч людей. Думаю, що це тільки початок космічно одіссеї людства.

І хто знає, можливо через деякий час людина зможе літати у відпустку до іншої планети з такою ж легкістю, як і до іншої держави.

настя555с: мені треба придумати як ти уявляеш космос ая неяк не уявляю
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: karina928iut
Предмет: Биология, автор: Vika133110
Головний мозок людини має відділи: довгастий мозок, задній мозок (міст і мозочок), середній мозок, проміжний та кінцевий (великий). Середній мозок, міст і довгастий мозок утворюють стовбур головного мозку, через який проходить сітчастий утвір - ретикулярна формація.
Яке значення має ретикулярна формація?
варіанти відповідей
а містить первинні центри зору, слуху, м'язового тонусу

б сприймає та розподіляє інформацію й підтримує тонус відділів ЦНС

в вищий центр регуляції вегетативних функцій: терморегуляції, сталості внутрішнього середовища організму

г зосередженя нервові центри дихання, травлення, серцево-судинної системи
2
В результаті отриманої травми голови у хворого спостерігаються порушення узгодження рухів, а саме: рухи розмашисті, нерозмірні; хода "півняча", супроводжується високим підніманням стоп й широким розставлянням ніг; у ритмі ходи рухається голова, відбувається розхитування тіла в боки, хода "п'яна"; людина не може попасти в ціль: ложка не попадає до рота, із заплющеними очима важко попасти пальцем в кінчик носа.
Який відділ головного мозку травмований?
варіанти відповідей
а довгастий
б мозочок
в проміжний
г великий