Предмет: Химия,
автор: TheVityA380
Обчисліть відносну молекулярну масу каучуку, утвореного бутадієном-1,3, якщо ступінь полімеризації становить 250. Яка маса бутадієну-1,3 необхідна для одержання каучуку масою 13,5 т?
Ответы
Автор ответа:
0
Формула бутадиена-1,3 - СН2=СН-СН=СН2
M.r.(C4H6) =48 + 6 = 54 г/моль
nC4H6-----> (-CH2-CH=CH-CH2-)n, следовательно M.r.(каучука) = 54 * 250 = 13500 г/моль
m(C4H6) = m(каучука)=13,5 т
M.r.(C4H6) =48 + 6 = 54 г/моль
nC4H6-----> (-CH2-CH=CH-CH2-)n, следовательно M.r.(каучука) = 54 * 250 = 13500 г/моль
m(C4H6) = m(каучука)=13,5 т
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: elenaelenashan
Предмет: Математика,
автор: swagemoz
Предмет: Английский язык,
автор: denipier
Предмет: Химия,
автор: вапро45678
Предмет: Математика,
автор: andranik2