Предмет: Физика,
автор: Ksyunya155
Швидкість звуку у повітрі 330 м/с. Чому дорівнює довжина звукової хвилі при частоті коливань 100 Гц?
Ответы
Автор ответа:
0
v=частота(в)* длина волны(лямбда)
длина волны(лямбда)=v/частота;
длина=330/100=3,3 метра.
длина волны(лямбда)=v/частота;
длина=330/100=3,3 метра.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: denipier
Предмет: Алгебра,
автор: sanina0810
Предмет: Химия,
автор: ajdanazantleuova
Предмет: Математика,
автор: dan2209
Предмет: Математика,
автор: Мардж1