Предмет: Химия,
автор: 839010
Якої маси потрібно взяти барій карбонат BaCo3, щоб у ньому містилася така сама кількість речовини, що міститься в сульфур(VІ) оксиді масою 125. Ответ подробный.
Ответы
Автор ответа:
0
Спочатку знаходимо кількість речовини сульфур (VI) оксиду:
M(SO3) = 80 г/моль
n(SO3)= m(SO3)/M(SO3) = 125 г/80 г/моль = 1,5625 моль
Тепер знаходимо масу барій карбонату, що відповідає 1,5625 моль
М(ВаСО3)= 197 г/моль
m(BaCO3) = n(BaCO3)*M(BaCO3) = 1,5625 моль*197 г/моль = 307,81 г
Відповідь: 307,81 г
M(SO3) = 80 г/моль
n(SO3)= m(SO3)/M(SO3) = 125 г/80 г/моль = 1,5625 моль
Тепер знаходимо масу барій карбонату, що відповідає 1,5625 моль
М(ВаСО3)= 197 г/моль
m(BaCO3) = n(BaCO3)*M(BaCO3) = 1,5625 моль*197 г/моль = 307,81 г
Відповідь: 307,81 г
Автор ответа:
0
Спасибо вам!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: umidamukhammadiyeva1
Предмет: Русский язык,
автор: margoshary
Предмет: Алгебра,
автор: cucumberovich
Предмет: Математика,
автор: прокоп2
Предмет: Математика,
автор: dahaalex2004