Предмет: Русский язык, автор: kristiha2006

надо решить задачу уровнением Для путешествия по реке отряд в 46 человек приготовили шестиместные и четырёхместные лодки.Сколько было тех и других лодок если отряд разместился в десяти лодках и свободных мест в них не осталось?

Ответы

Автор ответа: vTrevor22MoretZv
0

x*4+(10-x)*6=46

4x+60-6x=46

x=7 ; 10-x=3

 Ответ: 3 шестиместных  и 7 четырехместных

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: gabylhajr
Предмет: Українська мова, автор: Bishaaa
4. Складнопідрядним реченням з однорідною підрядністю є речення


А) Більше нічого не розпитувала дівчинка, хоч не все їй було зрозуміле, бо покликала її до себе та біла стежка, що кривулясто вилася, гублячись i виринаючи в травах.
Б) Не люблю я, коли рвуть квіти, бо мені тоді тяжко на серці стає.
В) Багатий той, хто нічого не хоче мати понад те, що має.
Г) Денне світло заходить через вікна на балкон, бо ті завжди відчинені, хоч ні господаря, ні господині, ні їхньої доньки немає вдома.
Д) У пісні розповідалось, як козак пішов у похід, як чекають його кохана та стара мати, як помирає козак і кінь несе додому звістку.


5. Складнопідрядним реченням з неоднорідною підрядністю є речення


А) це буде там, де залізниця біжить, дзвенить кругом села, де у вечорах завод іскриться, де рідні і трава, і птиці, де наша юність протекла.
Б) Осінній ранок прислухається, як на городах шерехтять постарілі соняхи, як у садах гупають яблука, як на річці тривожиться перелітна птиця.
В)Зеленоочка ж забула вже й про мурашник, бо побачила маленького, але дуже серйозного жучка, який так уперто перелазив через бадилину, що весь час із неї i скочувався і перекидався на спину.
Г) Якщо ти людина, не називай людиною того, хто не дбає про народ.
Д) Хотіла б я піснею стати у сюю хвилини ясну, щоб вільно по світу літати, щоб вітер розносив луну.


6. Складнопідрядним з неоднорідною підрядністю є речення


А) Ось туди, де ти пообморожував ноги й легені, де ти, врешті, в біді та злиднях, серед страхітливих пригод і азіатських турбот дочасно склав свої бурлацькі, ревматичні кості.
Б) Вчилася музики, і язиків, і прерізних робіт ручних, ба- і все інше, що лише можна було, забирала я в себе, щоб стало колись капіталом і обернулося в хосен.
В) Влітку дід частенько лежав на погребні ближче до сонця, особливо в полудень, коли сонце припікало так, що всі ми, й наш кіт, і собака, і кури ховалися під любисток, порічки чи в тютюн.
Г) Коли лежиш в полі лицем до неба і вслухаєшся в многоголосу тишу полів, то помічаєш, що в ній щось є не земне, а небесне.


8. Укажіть речення, з якого вилучено розділові знаки, що відповідає схемі (сполучники і сполучні слова пропущено):


[---, (---), (---), ---].


А) А коли врешті показалися люди і підняли угору довгі трембіти позолочені сонцем щоб привітать полонину серед синіх верхів коли заблеяли вівці і шумливим потоком залляли всі загороди ватаг впав на коліна та підняв руки до неба.
Б) Малий ласун що вічно тикав свого носа у солодке бо бабуня його мизила мав тепер з того клопіт.
В) Це певно якась учителька що мозолиться цілу днину з дітьми а вечором гримає по Фортеп'яні щоб оживити свої отупілі нерви.
Г) Коли б спитав мене хто-небудь яку я музику любив у ранньому дитинстві який інструмент яких музик я б сказав що більш за все я любив слухати клепання коси


9. Укажіть схему, що відповідає реченню:

Люди охоче погоджуються з тим що твердить їх приятель проте наперед відкидають те про що говорить несимпатична для них особа або супротивник.


A (...), [ 1), ( ).

Б[ ], ( ), ( ), [ ].

B [, ( ), ], ( ).

г [ ], ( ), ( ).
Предмет: Английский язык, автор: lenalena481552
Предмет: Математика, автор: gamenot