Предмет: Физика,
автор: Надя2451
Батискаф має ілюмінатор площею 300см2,і перебуває в океані на глибині 1400м.Визначтесилу води на ілюмінатор.???
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Если считать плотность морской воды за 1030 кг/м3, то:
F=P*S
P=p*g*h
F=p*g*h*S=1030*10*1400*0,03=432600 H=432,6 кН
F=P*S
P=p*g*h
F=p*g*h*S=1030*10*1400*0,03=432600 H=432,6 кН
Автор ответа:
0
іp???
Автор ответа:
0
будьласка?????
Автор ответа:
0
спс
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: 12Farta11
Предмет: Алгебра,
автор: lilitmiheeva666
Предмет: Математика,
автор: piccihellokitty
Предмет: Химия,
автор: SIM18
Предмет: Биология,
автор: zenit0112