Предмет: Химия,
автор: іванкагамарник
яку масу цукру і об"єм води потрібно взяти щоб приготувати розчин масою 300г,з масовою часткою розчинної речовини 5%
Ответы
Автор ответа:
0
m(цукру)=300•0,05=15г
m(води)=300-15=285г або 285мл
m(води)=300-15=285г або 285мл
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sasaborodacov1
Предмет: Математика,
автор: verulikorlova
Предмет: Биология,
автор: heldofaer
Предмет: Алгебра,
автор: ИгорьНикифоров
Предмет: Математика,
автор: aikozima