Предмет: Физика,
автор: Лизей1
Через вольтмер проходить струм 10мА,він показує напругу 120В.Який опір вольтметра?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
I = 10 мА = 10⁻² A;
U = 120 B;
R - ?
Решение:
Закон Ома для участка цепи:
I =
.
Выражаем сопротивление:
R =
.
Вычисления:
R =
(Ом).
R = 12000 Ом = 12 кОм.
Ответ: 12 кОм.
I = 10 мА = 10⁻² A;
U = 120 B;
R - ?
Решение:
Закон Ома для участка цепи:
I =
Выражаем сопротивление:
R =
Вычисления:
R =
R = 12000 Ом = 12 кОм.
Ответ: 12 кОм.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: k2xcn6jt6r
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: polavoronova873
Предмет: Алгебра,
автор: тома524
Предмет: Алгебра,
автор: wgraham