Предмет: Физика,
автор: Nadia3567
Визначте довжину нитки розжарення електричної лампи,якщо площа поперечного перерізу нитки дорівнює 0,0002 мм2 ,вона виготовлена із вольфраму і в момент поєднання до кола напругою 220 В сила струму в ній сягає 3 А
Ответы
Автор ответа:
0
R=220÷3=73Oм
l=73×0.0002=0.146÷0.055=2.7м
l=73×0.0002=0.146÷0.055=2.7м
Автор ответа:
0
I(сила струму)= U(напруга)/R(опір) = 220/3=73,3 Ом
R=P(питомий опір)*L (довжину нитки) / S(поперечного перерізу) - помножимо на L (довжину нитки), L= R*S/R;
L=0,0002 * 10^-6 / 0,055*10^-6= 0,266 m
R=P(питомий опір)*L (довжину нитки) / S(поперечного перерізу) - помножимо на L (довжину нитки), L= R*S/R;
L=0,0002 * 10^-6 / 0,055*10^-6= 0,266 m
Автор ответа:
0
Дякуюю дуже
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: Payton02
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: xadicha69
Предмет: Математика,
автор: arinazevad