Предмет: Физика, автор: Асик101

машина 72-км саг жылдамдықпен бірқалыпты козгалып келеді.Егер оның моторының тарту күші 2000-Н болса онда ол 10 с-та канша жұмыс аткарады

Ответы

Автор ответа: meruertadaeva1
0
V-72 км/сағ=20м/c
F-2000H 
t-10c
A-?
ФОРМУЛА:S=V*t; A=F*S
S=20м/с*10с=200м
А=2000Н*200м=400000ДЖ 
Ответь:400кДЖ
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: даэтопрофессия
Предмет: Математика, автор: Amankulovmerey