Предмет: Физика,
автор: kolya378
4. Знайти ємність конденсатора, для виготовлення якого використали стрічку алюмінієвої фольги. Довжина стрічки рівна 157 см, її ширина рівна 90 мм. Товщина парафінового паперу рівна 0,1 мм. Яка енергія конденсатора, якщо його зарядили до робочої напруги 400 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Площадь обкладок S=1,57*0,09=0,14 м2
C=e0*e*S/d=8,85*10^-12*2*0,14/0,1*10^-3=25*10^-9 Ф
W=C*U^2/2=25*10^-9*400^2/2=2*10^-3 Дж
C=e0*e*S/d=8,85*10^-12*2*0,14/0,1*10^-3=25*10^-9 Ф
W=C*U^2/2=25*10^-9*400^2/2=2*10^-3 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: esegizhan
Предмет: Математика,
автор: oksanapodvizen
Предмет: Математика,
автор: NSUU1625
Предмет: Математика,
автор: Rebeccazaga