Предмет: Химия,
автор: tanapidkovysh
Сульфітна кислота кількістю речовини 0,3 моль повністю прореагувала з натрій гідроксидом. Обчисліть масу й кількість речовини натрій гідроксиду, що вступив у реакцію.
Ответы
Автор ответа:
0
1)
H2SO3 + 2NaOH = Na2SO3 + 2H2O
З рівняння реакції слідує, що n(NaOH)=2n(H2SO3)=2*0.3 моль = 0,6 моль
M(NaOH)=40 г/моль
m(NaOH) = 0,6 моль*40 г/моль = 24 г
Відповідь: 24 г
H2SO3 + 2NaOH = Na2SO3 + 2H2O
З рівняння реакції слідує, що n(NaOH)=2n(H2SO3)=2*0.3 моль = 0,6 моль
M(NaOH)=40 г/моль
m(NaOH) = 0,6 моль*40 г/моль = 24 г
Відповідь: 24 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: bonyt8904
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: mattletmattlet
Предмет: Математика,
автор: 12345123452
Предмет: Математика,
автор: tattybaiev