Предмет: Математика,
автор: 12с45
господарка купила по однаковій ціні 7кг яблук і 3кг груш. за яблука вона заплатила на 56грн більше ніж за груші. скільки коштують яблука і груші окремо?
Ответы
Автор ответа:
0
56 : 7 =8(кг) - за один кг яблок и груш отдельно
8 * 3 =24(кг) - за три кг груш
8 * 3 =24(кг) - за три кг груш
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: egorzaikov03
Предмет: Алгебра,
автор: Neron059506
Предмет: Математика,
автор: abilovasaniya