Предмет: Математика, автор: 12с45

господарка купила по однаковій ціні 7кг яблук і 3кг груш. за яблука вона заплатила на 56грн більше ніж за груші. скільки коштують яблука і груші окремо?

Ответы

Автор ответа: ShadowKim
0
56 : 7 =8(кг) - за один кг яблок и груш отдельно
8 * 3 =24(кг) - за три кг груш
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Neron059506