Предмет: Химия,
автор: mionkaf1
Знайдіть об'єм водню,який виділився внаслідок взаємодії 3 моль калію з надлишком оцтової ислоти
Ответы
Автор ответа:
0
Складемо рівняння реакції:
3 моль х?
2СН₃СООН + К = 2СН₃СООК + Н₂↑
39 22,4 л
Визначим масу 3 молів калію по формулі кількості ре
човини n = m / M - звідси m = n х M = 3 х 39 = 117 г
Тепер складемо пропорцію і відповімо на питання задачі:
39 г К - 22,4 л водню
117 г - х
х = 22,4 х 117 : 39 = 67, 2 л водню
3 моль х?
2СН₃СООН + К = 2СН₃СООК + Н₂↑
39 22,4 л
Визначим масу 3 молів калію по формулі кількості ре
човини n = m / M - звідси m = n х M = 3 х 39 = 117 г
Тепер складемо пропорцію і відповімо на питання задачі:
39 г К - 22,4 л водню
117 г - х
х = 22,4 х 117 : 39 = 67, 2 л водню
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: anastasiya1411200776
Предмет: Геометрия,
автор: tatanacimmer66
Предмет: Математика,
автор: kuznecovaleksei00
Предмет: Математика,
автор: 2144