Предмет: Химия,
автор: akrishchits
Яку масу хлоридної кислоти і води потрібно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою кислоти 3%
Ответы
Автор ответа:
0
m(HCl) = 200 г*0,03 = 6 г
m(H2O) = 200 г-6 г = 194 г
m(H2O) = 200 г-6 г = 194 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: lionesamey
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: demsaaerytcom
Предмет: Математика,
автор: Lino4ka200