Предмет: Химия,
автор: fahreedovaOksimpad
Знайдіть масу солі яка утвориться внаслідок пропускання 10л сульфур 4 оксиду через 200 г розчину натрій гідроксиду змасовою часткою лугу 6%
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(SO2)=10 л
m(розчину)=200 г(6% NaOH)
Знайти:
m(солі)=?
Розв'язок:
Vm=22.4 л/моль, M(NaOH)=40 г/моль
Дізнаймося кількість речовини SO2 та NaOH:
n(SO2)=10/22.4=0.446(моль)
m(NaOH)=200x0.06=12(г)
n(NaOH)=12/40=0.3(моль)
Натрій гідроксиду нестача, тому:
NaOH+SO2=NaHSO3
M(NaHSO3)=104 г/моль
m(NaHSO3)=0.3x104=31.2(г)
Відповідь: маса уствореної солі 31.2 г.
V(SO2)=10 л
m(розчину)=200 г(6% NaOH)
Знайти:
m(солі)=?
Розв'язок:
Vm=22.4 л/моль, M(NaOH)=40 г/моль
Дізнаймося кількість речовини SO2 та NaOH:
n(SO2)=10/22.4=0.446(моль)
m(NaOH)=200x0.06=12(г)
n(NaOH)=12/40=0.3(моль)
Натрій гідроксиду нестача, тому:
NaOH+SO2=NaHSO3
M(NaHSO3)=104 г/моль
m(NaHSO3)=0.3x104=31.2(г)
Відповідь: маса уствореної солі 31.2 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kachok2009
Предмет: Английский язык,
автор: viktoriyamel1988
Предмет: Информатика,
автор: sineokovaai
Предмет: Право,
автор: Ponscik