Предмет: Физика,
автор: Volanskaat
довжина звукової хвилі становить 20 см. визначити частоту коливань у хвилі. швидкість звуку у повітрі вважають340 м/с
Ответы
Автор ответа:
0
V=340 м/с λ=0.2 м v=?
===
v=V/λ=340/0.2=1700 Гц
============================
===
v=V/λ=340/0.2=1700 Гц
============================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dashechkaz
Предмет: Математика,
автор: knazevaelizaveta514
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: guguhihi18
Предмет: Биология,
автор: 7ли8а
Предмет: Литература,
автор: 12na80