Предмет: Физика, автор: Zorinet

сила струму в провіднику дорівнює 0,6 А при напрузі 42 В. Чому дорівнює опір цього провідника? Яка формула?

Ответы

Автор ответа: Legolas0747
0
I = U/R
R=U/I
R = 42/0.6=42*(10/6)=(6 і 42 скорочуємо)=7*10=70 Ом
Відповідь:опір провідника становить 70 Ом.
Автор ответа: Zorinet
0
Спс
Автор ответа: Legolas0747
0
Звертайся
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: sinyukovaksusha
Предмет: Алгебра, автор: kpomelova8667