Предмет: Химия,
автор: kylikania19
1. Обчисліть масу (г) магній гідроскиду, необхідного для добування магній оксиду масою 80 г.
2. Обчисліть масу (г) купрум (ІІ) оксиду, який можна добути термічним розкладанням купрім (ІІ) гідроксиду масою 49 г.
Ответы
Автор ответа:
0
X г 80г
Mg(OH)2 = MgO + H2O
58г/моль 40г/моль
Х=58*80/40=116г
49г х г
Cu(OH)2 = CuO + H2O
98г/моль 80г/моль
Х=49*80/98=40 г
Mg(OH)2 = MgO + H2O
58г/моль 40г/моль
Х=58*80/40=116г
49г х г
Cu(OH)2 = CuO + H2O
98г/моль 80г/моль
Х=49*80/98=40 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kghvkgghr
Предмет: Математика,
автор: sergejmirnyj55
Предмет: Русский язык,
автор: bruewavik
Предмет: Математика,
автор: UlanovaMasha
Предмет: Математика,
автор: ринат8