Предмет: Химия,
автор: Alisa20171
Пiд час горiння сiрки(S) масою 3,2 г утворився сульфур(ІV) оксид масою 6,4 г. Напишiть рiвняння цiєї реакцiї. Яка мaca кисню витратилася на горiння?Даю 20 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(S)=3,2 r
m(SO2) = 6,4 r
m(O2)=?
S+O2=SO2
3,2+х=6,4
х=6,4-3,2=3,2
Відповідь: 3,2 г О2
m(S)=3,2 r
m(SO2) = 6,4 r
m(O2)=?
S+O2=SO2
3,2+х=6,4
х=6,4-3,2=3,2
Відповідь: 3,2 г О2
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: 20dashuta08
Предмет: Математика,
автор: aliaahmetzanova474
Предмет: Литература,
автор: tokarevdmitrij08
Предмет: География,
автор: timaktobe
Предмет: Обществознание,
автор: Поля111112