Предмет: Физика,
автор: 1101888
Яка маса фотона випромінювання з довжиною хвилі 600 нм?
Ответы
Автор ответа:
0
m*c^2=h*c/L
m=h/L*c=6,62*10^-34/600*10^-9*3*10^8=3,68*10^-36 кг
m=h/L*c=6,62*10^-34/600*10^-9*3*10^8=3,68*10^-36 кг
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: xNeizy
Предмет: Русский язык,
автор: sestovanika
Предмет: Другие предметы,
автор: lilshaginyan
Предмет: Алгебра,
автор: marmulev2016
Предмет: Биология,
автор: shanepage